Yeni Bir Üyelik Oluşturun
ya da
Teslimat & İade

Teslimat & İade

KORONA VİRÜSÜ İLE MÜCADE SÜRESİNCE İADE ALINMAMAKTADIR!

1 - Almış olduğunuz ürününün, etiketini sökmeden/tahrip etmeden/bozmadan ve ürünü kullanmadan ve geldiği gibi düzgün şekilde geri paketleyerek, teslim tarihinden itibaren 3 iş günü içinde beden ve ürün değişimini talep edebilirsiniz. Değişim için 0534 355 71 50 nolu Satış Destek Hattımıza bu süre içinde bilgi verilmesi ve anlaşmalı kargo kodu istenmesi gerekmektedir.


2 - Değişimi yapılmak istenen ürünlerde gidiş ve dönüş kargo ücreti müşteriye aittir. Ürünü anlaşma üzerinde tarafımıza karşı ödemeli olarak gönderilmesi gerekmektedir işlem sonrası geliş gidiş kargo bedeli alıcıya yansıtılır.


3- Anlaşmalı kargo firmamız dışında değişim kargosu kabul edilmemektedir.


4-Özel tasarım ürün grubu ürünler oldugu için değişim mevcuttur .Ürün tarafımıza gönderilirken kargo ücreti müşteriye aittir. (Gönderilen ürün problemli ya da firmamız kaynaklı bir hata söz konusu ise, tüm kargo ücretleri firmamıza aittir.)


5 - Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


6 -Ürün etiketleri sökülmüş, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin değişimi kabul edilmez.


7 - Orijinal ambalajı bozulmuş,düzgün şekilde paketleme yapılmayan, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin değişimi kabul edilmemektedir.(outlet kategorisinde satılan ürünlerde değişim iade yoktur)